Nasza winnica swój drugi początek otrzymała w 2012 roku, jednak dopiero w 2017 nasze działania przybrały nieco bardziej profesjonalny obrót. Co pozwoliło nam na reaktywację winnicy? Cierpliwość i konsekwencja. Kilka lat poszukiwań odpowiednich odmian szczepów winnych, przystosowanie pomieszczeń do produkcji, ale przede wszystkim doświadczenie, którego nabieramy z każdym dniem. Oczywiście, jak to bywa w życiu, ciągle doświadczamy wzlotów i upadków. 

Myśl o stworzeniu strony internetowej towarzyszyła nam już od dłuższego czasu. Jednak myśl nie zawsze idzie w parze z czynem, a natłok codziennych obowiązków również nie wyciągał do nas pomocnej dłoni. Ostatnie dwa miesiące to czas intensywnej pracy w winnicy i winiarni, mimo wszystko udało nam się zbudować tę internetową przestrzeń.  

Cel powstania strony internetowej był dla nas od początku jasny. Odczuwaliśmy potrzebę stworzenia miejsca w sieci, które nie będzie tylko informacyjną wizytówka, ale nas przedstawi. Opowie historię naszej winnicy, wizję jej rozwoju, jak również stanie się odniesieniem naszego stosunku do każdego, kto będzie ją odwiedzał.  

Zapraszamy Was na nasz kolejny, nowy początek, tym razem w sieci. 

www.winnicaswjakuba.pl

Musisz mieć ukończone 18 lat aby odwiedzić stronę.

Wpisz datę swoich urodzin

- -